אילוף כלבים ומאלפי כלבים מקצועיים

  אילוף כלבים

  אם אפשר היה להנות משירותי דוגווקינג שבמהלכם הכלבים גם יקבלו טיפול התנהגותי שישמור על רמת אילוף נאותה של הכלב, היש טוב מזה? כולנו מכירים את תסמונת הכלב להורים עובדים וזה בא לידי ביטוי בקשת רחבה מאד של ביטויים שחלקם מכבידים מאד, גם עלינו וגם על הכלב. במציאות של ישראל בשנות האלפיים יום העבודה ארוך, בסיומו יש עוד אין סוף סידורים וכך יוצא שאת רוב שעות היום הכלב מבלה לבדו בבית. הבן של השכנה אולי פותר את סוגיית הצרכים בכך שלוקח את הכלב לטיול פעם או פעמיים במהלך היום לעשיית צרכים, אך זה כשלעצמו אינו פותר את הבעיות ההיקפיות שנוצרות כתוצאה מהעדרותם של בני הבית והעובדה שהכלב מבלה כל כך הרבה שעות לבדו.

   

  טיפול התנהגותי ואילוף כלבים

  גידול כלבים הוא אחד הדברים היותר מתגמלים שיש, אבל לא לפני שהצלחנו להשליט את הסדר הראוי בתוך הבית, כך שהכלב ידע את הגבולות שלו. תהליך אילוף כלבים הוא תהליך שמצריך השקעה רבה, אלא שרוב בעלי הכלבים מוצאים את עצמם בבעיה לא פשוטה. לאחר שעות של עבודה והשקעה בתהליך אילוף כלבים, התוצאות הולכות ונחלשות. הסיבה לכך היא חוסר תרגול שנובעת כתוצאה מחוסר זמן. שעות העבודה בימינו ארוכות ואנחנו נמצאים מעט מאד בבית, מה שמשאיר לכלב הרבה מאד שעות פנויות לתרגל את דרכיו הסוררות.

  במהלך השעות שבהן הוא מבלה לבדו הכלב עלול לסבול מחרדת נטישה, צער, שעמום וקושי בלהתמודד עם כל האנרגיות שאותן הוא לא ממש מצליח לפרוק בתוך דירה סגורה.

  כל אלה באים לידי ביטוי בהפרעות התנהגותיות שונות כמו חזרה לעשיית צרכים בבית, נבחנות יתרה, התנהגות פרועה וחוסר ציות. במקרים רבים זוהי בדיקת גבולות של הכלב שקשה מאד לרסן בהעדר טיפול צמוד.

  טיפול התנהגותי הוא חלק בלתי נפרד מתהליך האילוף כלבים והוא טיפול תומך במקרה שבו מתחילות בעיות התנהגותיות גם לאחר אילוף, אלא שרובינו נעדיף להמנע מסדרת טיפולים נוספת, לאחר שכבר השקענו את הזמן ואת הכסף לטובת העניין.

   

  טיול שהוא הרבה יותר מסתם טיול

  הולכת כלבים מקצועית הוא שירות שיעניק לכלב חיים טובים ובריאים יותר, ולכם כלב שמח וממושמע יותר.

  בלי להשקיע רגע אחד נוסף מצידכם, תוכלו לחוות שיפור מהותי באווירה כולה כבר בטיולים הראשונים. כיצד? ניצול זמן הטיול לעבודה עם כלבן מקצועי תסייע להפוך את הטיול להרבה יותר עשיר מסתם סיבוב בגינה. ראשית, כלבן מקצועי שיקח את הכלב לטיול יאפשר לו לקבל את מנת הפעילות הגופנית היומית שלה הכלב שלנו זקוק כל כך. בנוסף, כלבן מקצועי שמתמחה באילוף כלבים יעניק לכלב סדרת אילוף במהלך הטיול, כך שהכלב יעבור טיפול התנהגותי על חשבון הטיול ויהנה מכך.

  חברת דוג מן חוסכת לכם זמן, כסף והמון אנרגיה. בזמן שאתם בעבודה, אנחנו נדאג לספק לכלב את כל הצרכים שלהם הוא זקוק ובכללותם תשומת לב והמון אהבה, ספורט ומאלף כלבים שיעזור לכם לחיות עם הכלב בנינוחות מירבית. אם עוד לא התחלתם תהליך אילוף כלבים, הרשו לנו לחסוך לכם את ההוצאה, משום ששירותי הדוגווקינג יבטיחו לכם כלב מאולף.

  כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שלא תוכלו לעמוד בה.

   

  מעוניינים לקבל אצלינו שירות אילוף כלבים? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ והכוונה.

   

  דוג-מן אילוף כלבים

  מאמרים נוספים:

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב