בייביסיטר לכלבים – עקרונות חשובים

  הכל על שירות בייביסטר לכלבים

  הם מכניסים לנו כל כך הרבה אושר לחיים. הם מנעימים את זמננו, ונשארים נאמנים תמיד, בכל מצב. בייביסיטר לכלבים הוא הדרך שלנו להחזיר אהבה לכלבים, גם בימים שבהם אנו לא נמצאים שם ממש לידם... אז בואו נראה מה חדש בתחום.

   

  במרבית תחומי החיים, תחרות בין חברות יוצרת שירות טוב, מחירים נוחים ואתם, הצרכנים, נהנים מכך. אבל בכל הקשור לשירותי בייביסיטר לכלבים, התחרות עושה טוב לא רק לכם, אלא גם לכלבים שלכם. ככה זה שכדי לכבוש את לב הצרכנים, מתחרות החברות למי צוות המטפלים הטוב ביותר, מי מעניק את התנאים הטובים ביותר לכלב, ובקיצור – מהיכן ייצא הכלב הכי מאושר שאפשר... שמירה על כלבכם בזמן חופשה או נסיעה לא זוכה סתם לשם "בייביסיטר לכלבים", כי בדיוק כך צריך להתייחס לעניין. ובדיוק כמו שהייתם בודקים בקפידה את הבייביסיטר לילד שלכם, כך חשוב לוודא שהמקום הפוטנציאלי שלכם שומר על סטנדרט גבוה. ובמה זה מתבטא?

   

  • מדריכים ומטפלים מקצועיים – כולם יספרו לכם כמה העובדים שלהם אוהבים כלבים, ולרוב זה נכון, אבל איזו הכשרה הם עברו? מה הם יודעים על טיפול בכלב? על תקשורת איתו? על הדרך הנכונה לטייל איתו?
  • המקום עצמו – היכן ישהו כלבכם במרבית שעות היממה? כלובים קטנים ודחוסים? במרחב הפתוח? לבד או עם כלבים אחרים? האם יש מי שמפקח עליהם בכל שעות היממה? האם קיימת הפרדה בין כלבים כדי למנוע רבייה או מריבות?
  • לוח הזמנים – כיצד יעביר הכלב שלכם את הימים באותו פנסיון המציע בייביסיטר לכלבים? האם יש מי שישחק איתו? שיעניק לו תשומת לב, חום ואהבה? כמה טיולים עורכים ביום? מה משך הטיולים? התרשמו במו עיניכם מנעימות השהייה של הכלבים במקום.
  • האווירה – חשוב לבחור מקום בו האווירה הקיימת מזמינה ונעימה, משדרת אהבת כלבים ולא עסק כלכלי גרידא. כי על כלבים שומרים באהבה, או לא שומרים בכלל...

  בחירה נכונה של בייביסיטר לכלבים תביא לכך שהכלב שלכם יחזור אליכם בדיוק כמו שעזבתם אותו- מאושר ומלא באהבה.

   

  בייביסיטר לכלבים – עקרונות חשובים

  מאמרים נוספים:

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב