דוגיסיטר בתל אביב – דואגים לכלב בעיר הגדולה

  אם החיים בישראל בשנת 2013 נעים בקצב מהיר, הרי שבתל אביב הם טסים בכביש המהיר בלי להאט לרגע. עבודה, בילויים, עסקים, חברים. אם רק היה אפשר להוריד כמה דאגות מהראש... אז זהו, שאפשר. הדאגה לגבי מי נמצא עם הכלב שלכם בזמן שאתם בעבודה, בנסיעות, בחופשה. לדאגה הזו יש פתרון נפלאה – DOGMEN - כי דוגיסיטר בתל אביב עושים אצל הטובים ביותר.

   

  דוגיסיטר בתל אביב- מעט רקע מקצועי

  שירותי דוגיסיטר בישראל החלו כפתרון נקודתי עבור ישראלים הנוסעים לחופשה. בהתחלה היה מדובר לרוב באדם אשר בבעלותו שטח פתוח בו יכולים היו הכלבים לרוץ ולרבוץ. אלא שכיום, כשחברת DOGMEN נמצאת בתמונה, הסטנדרט עלה והדרישות התנפחו. כיום ידע מקצועי, טיפול אישי ומסור לכל כלב, יחס חם והרבה אהבה הם חלק בלתי נפרד משירותי דוגיסיטר בתל אביב ובכלל. כי לכלב שלכם, לחבר הנאמן שלכם, לאהבה שלכם, לא מגיע שום דבר חוץ מהטוב ביותר.

   

  מדוע כדאי לבחור דווקא בנו?

  חברת DOGMEN גאה להציג צוות מדריכים, מטיילים, מטפלים ומאלפים מהשורה הראשונה בישראל. עם ניסיון רב שנים (חלקם מיחידת הכלבנים הצה"לית), עם ידע מקצועי עשיר ובעיקר טונות של אהבה כלפי ההולכים על ארבע, אתם יכולים להיות רגועים שהכלב שלכם נמצא בידיים הכי טובות שיש. לוח הזמנים היומי של כלבכם במסגרת של DOGMEN כולל טיולים ארוכים, משחקים עם צוות המדריכים וכלבים אחרים, לימוד והעשרה וכמובן מנוחה בתנאים אופטימאליים. מזון עשיר ובריא יהווה את התפריט היומי של הכלב שלכם אצלנו.

   

  שירות דוגיסיטר בתל אביב ניתן להזמין לתקופות של יום אחד ועד שבועות ארוכים. מחיר השירות כפוף למשך שהיית הכלב ולגורמים שונים אחרים. כך או כך, מדובר במחיר שווה לכל נפש, ובטח כזה השווה את האושר של הכלב שלכם.

  אז בפעם הבאה כבר תדעו. שירותי דוגיסיטר בתל אביב מזמינים ממקום אחד בלבד- DOGMEN. המקום היחיד שנותן לכלב שלכם תחושה של בית גם ברחבי העיר הגדולה.

   

  דוגיסיטר בתל אביב, דוגסיטר

  מאמרים נוספים:

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב