דוגיסיטר – המטפל האישי שכל הכלבים רוצים

  מאות אלפי אנשים, זוגות ומשפחות בישראל נהנים מחברו הטוב ביותר של האדם. אך גידול כלב אינו עניין פשוט באלמנטים רבים. לפחות בנושא אחד אתם יכולים להיות רגועים- הטיול עם הכלב. חברת DOGMEN מציע לכם שירות מקצועי וייחודי שיספק לכלב שלכם את כל מה שצריך בהיעדרכם. דוגיסיטר- המטפל האישי של הכלב שלכם.

   

  לשם מה צריך דוגיסיטר?

  חברת DOGMEN נולדה על מנת להעניק שירותי שמירה וטיפול לכלביהם של הבעלים אשר אינו נמצא בביתו לרגל נסיעה או מכל סיבה אחרת. עם הזמן, נולדו שירותי דוגיסיטר רבים נוספים בהם משתמשים אלפי לקוחות החברה, כגון טיול יומי, אילוף, פעילות ספורטיבית לכלבכם ועוד. חשוב שתבינו – השאלה היכן תשאירו את כלבכם בזמן ההיעדרות שלכם תקבע איזה כלב תקבלו כשתחזרו. עצוב, מדוכא, כועס ומחפש נקמה. או כזה שבזמן שאתם ביליתם, הוא נהנה, למד, "התאמן" והפיק, בעזרת הניסיון והידע שלנו, הנאה ותועלת גם יחד מהזמן הפנוי.

   

  החשיבות שבבחירת דוגיסיטר איכותי

  בדיוק כמו שהייתם חושבים טוב טוב לפני שהייתם בוחרים בייביסיטר לתינוק שלכם, כך חשוב לבחור בטוב ביותר עבור הכלב שלכם. בררו על המקום, על ניסיון המטפלים, וצפו במו עיניכם בנעשה שם, ובשאלה האם הכלבים מהווים עבור המדריכים עבודה, או אהבה? זכרו תמיד כי כדי להיות דוגיסיטר לא מספיק לאהוב כלבים. אפילו שטח גדול המעניק לכלבים מרחב שעשוע אינו מעניק לכלבכם את כל מה שהוא צריך. כדי שהכלב שלכם לא ייעצב בהעדרכם, הוא זקוק לאהבה והבנה. ב-DOGMEN יקבל הכלב שלכם את כל אלו ועוד הרבה יותר מצוות המטפלים המסור, המקצועי ומנוסה של החברה.

  התייחסות רצינית לנושא של דוגיסיטר, והימנעות מהשארת הכלב האהוב שלכם אצל גורם לא מקצועי רק כדי לחסוך כמה שקלים, תביא לכם בטווח הקרוב והרחוק כלב ידידותי יותר, שמח יותר ואוהב הרבה יותר. DOGMEN - מעניקים לכלב שלכם את הטוב ביותר.

   

  דוגיסיטר – המטפל האישי שכל הכלבים רוצים

  מאמרים נוספים:

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב