דוגמן בייביסיטר לכלבים

  DogMen דוגיסיטר

  שיקולים לבחירת כלב

  הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם, אך לא כל כלב מתאים לכל אדם. מסיבה זו, חשוב לבחור כלב בקפידה ולקחת בחשבון את השיקולים הרלוונטים, כמו המטרה שעבורה הכלב מיועד, בחירת מין הכלב- זכר או נקבה, התאמה בין גודל הכלב לבעלים וכו'. גם לתנאים הסביבתיים יש חשיבות ולכן חשוב להחליט מראש האם לגדל את הכלב בבית או במלונה בגינה. בשונה מחתולים שעושים את צרכיהם בבית, כלב חייב לצאת החוצה מספר פעמים ביום לעשות את צרכיו ולהוציא אנרגיה.

   

  עם החוויה מגיעה גם אחריות

  כשמגדלים כלב, יש לזכור שהכלב דורש תחזוק מתמיד. חשוב לשמור על בריאותו של הכלב, לעשות את החיסונים הרלוונטים, לדאוג לתזונה נכונה, בדיקות תקופתיות אצל הווטרינר והתחשבות במצבי קור וחום. חשוב לדעת שישנם סוגים שונים של אוכל לכלבים, ועדיף להאכיל את הכלב באוכל משובח של חברה מוכרת, כמו כן, רצוי להקפיד לקרוא את התווית על האריזה. רבים מבעלי הכלבים מאכילים אותם מהאוכל הביתי שלהם, חשוב להזהר, חלק מהמאכלים הללו מסוכנים לכלב ויכולים לפגוע במערכת העיכול שלו.

   

  שירות "דוגי סיטר" – בייביסיטר לכלבים

  גידול כלב הוא הליך ארוך של למידה, והתנסות כתוצאה מחיים משותפים. הרבה אנשים שמגדלים כלבים נמנעים מלצאת לחופשות או ביקורים מחשש להשאיר את כלבם בבית, אצל חבר או בן משפחה בעוד שהפתרון הוא מאוד פשוט. חברת DogMen מציעה שירותי בייביסיטר לכלבים, שירותים אלה נקראים "דוגיסיטר". אנשי מקצוע שישמרו עבורך על הכלב, יטפלו בו וידאגו לכל צרכיו. עובדי החברה הם אנשי מקצוע בעלי נסיון רב בגידול כלבים וההתמודדות עימם. חלק מהעובדים הינם יוצאי יחידת הכלבנים הצה"לית. בעזרת הניסיון הרב, ידע מקצועי נרחב ואהבה לכלבים, אתם יכולים להיות רגועים שהכלב שלכם נשאר בידיים טובות. במהלך ה" דוגיסיטר", כלבכם יהנה משירותים של משחקים, לימוד והעשרה, טיול רגליים ומנוחה. בנוסף, יהנו הכלבים ממזון עשיר ובריא ושתיה בשפע.

   

  חברת DogMen

  חברת DogMen היא חברה המספקת שירותים לבעלי כלבים ופועלת בתל אביב, גבעתיים ורמת גן. החברה הוותיקה, הוקמה על ידי עדי ברנע, בוגר יחידת הכלבנים הצה"לית, מתוך אהבה לחיה ולממשק איתה. מעבר לשירותי ה"דוגיסיטר", החברה מספקת גם שירותי הולכה והרצת כלבים, אימון וטיפול אישי. בחברת DogMen מבינים את הקשר העמוק בין האדם לכלב ולכן מקדישים לו את מלוא תשומת הלב, מטפלים בו בחום ובאהבה כשאינכם יכולים להיות בסביבה.

   

  דוגיסיטר- בייביסיטר לכלבים

  מאמרים נוספים:

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב