דוגסיטר – דאגה אחת פחות

  לכל אחד מאיתנו ישנם רגעים קטנים של אושר במהלך היום. אותן דקות בהן הכל נראה נפלא, ומרגיש מצוין. עבור עשרות אלפי הכלבים בישראל, הרגעים הללו הם רגעי הטיול היומי. הם מחכים לטיול הזה בכל דקה ודקה, הוא נקודת האור הקטנה שלהם... דוגיסיטר הוא הדרך שלכם להעניק להם את רגעי האושר האלה.

   

  חברת DogMen הוקמה מתוך מספר מטרות, אשר אחת החשובות שבהן היא לסייע לכל אותם בעלי כלבים, אשר לא יכולים לספק להם את אותם רגעי אושר של טיול בתדירות מספקת. בעולם התחרותי של היום, למרבית האנשים אין מספיק זמן פנוי כדי להוציא את כלבם לטיול בתדירות המומלצת של 3 פעמים ביום, ורבים אף לא מגיעים לפעמיים מלאות ביום... אז מה עושים? DogMen דוגסיטר- שירות הולכת כלבים מקצועי שמאפשר לכם להמשיך בשגרת יומכם מבלי לפגוע בבריאותו הפיזית והנפשית של חברכם הנאמן.

   

  לשם הבהרה, נאמר שטיול עם הכלב הוא הרבה יותר מצורך פיזי עבורו. מדובר בראש ובראשונה בצורך פסיכולוגי בעל משמעות אדירה בעבורו, אשר מניעת סיפוק צורך זה, עלולה לגרום לו לבעיות התנהגותיות קשות, אשר עלולות לבוא לידי ביטוי בתוקפנות, דכדוך, פחדנות, עשיית צרכים בבית, אגרסיביות ועוד. זהו מסיבה זו חברת DogMen הוקמה, עם שירותי דוגיסיטר איכותיים הכוללים צוות כלבנים מקצועי, שעבורו כל טיול עם כלבכם הוא בראש ובראשונה הנאה צרופה ולא עבודה שיש הכרח לעשותה.

   

  שירות הדוגיסיטר של DogMen הושק על מנת שגם אתם – האנשים העובדים, העסוקים, החרוצים – תוכלו לגדל כלב בשלווה ובנחת, וליהנות מרגעי הקסם שהחיה המופלאה הזו מספקת לכולנו. לא יעבור זמן רב מרגע שכלבכם יהיה בידינו ועד הפיכתו לכלב מאושר יותר. וכאשר כלבכם מאושר, תאמינו או לא, גם אתם תהיו. דוגסיטר-  מעניקים לכלבכם את הטוב ביותר.

  זה באמת לא פשוט לנהל חיים מלאים בגרסא המודרנית, עם לימודים, קריירה, משפחה, ילדים וחברים, והכלב שלנו, שזקוק מאיתנו להמון תשומת לב ולהמון זמן איכות בפארק עלול למצוא את עצמו ללא מענה מלא לצרכים שלו.

  דוגסיטר הוא שירות שנועד להוריד מכם את המתח והדאגה זו, דאגה כה טבעית הקיימת בכל בעל כלב, הדאגה לשלומו של החבר שלכם, אותו יצור בעל ארבע רגליים שכל מה שיש בו זה המון אהבה. דוגסיטרים הם בראש ובראשונה אנשי מקצוע, אך כדי להיות טובים במה שהם עושים הם חייבים להגיע ממקום של אהבה לכלבים, וחיבור אמיתי אליהם.

  דוגסיטר שמגיע מתוך מקומות אחרים, ושהאהבה לכלבים אינה המוטיב העיקרי והערך העליון בבחירה שלו במקצוע, לא יכול לתת לכלב שלכם את תחושת הביטחון שהוא זקוק לה בכדי לצאת עם אדם שבתחילת הדרך הינו זר לחלוטין, ולהתרחק מהמרחב המוגן שלו, הבית שלו, לטיול ארוך ומפנק.

  הדוגסיטר המובחר - איש עם לב וידע

  לב גדול הוא אחד הדברים החשובים ביותר אצל כל דוגסיטר, אבל כדי שתוכלו להסיר את הדאגה מלבכם בצורה מלאה לחלוטין, ולחוות את הרוגע והשלווה הנובעים מהידיעה שהכלב שלכם בידיים טובות, אותו דוג-סיטר שתומך בכם חייב להיות בעל ידע מקצועי נרחב.

  דוגסיטרים מקצועיים באמת הם לרוב כלבנים או מאלפים, אנשים שמגיעים עם רקע מקצועי אמיתי ושנים רבות של ניסיון. הם יידעו לזהות מה מצב רוחו של הכלב שלכם בכל מפגש ומפגש, ויוכלו לעקוב אחרי שינויים בהרגלים ובמצב בריאותי בצורה אינטואיטיבית ומבוססת ידע.

  לכן כשאתם בוחרים דוג סיטר שימו לב לא רק ללבביות השופעת, שחובה שתהיה, ולחיבור הטבעי לא רק של הדוג-סיטר לכלב, אלא לתגובה של הכלב עצמו, אשר יכולה להעיד על דברים שאתם לא תזהו, ניואנסים זעירים שהכלב, לפעמים, יזהה.

  דוגסיטרים - מורידים מכם לחץ

  דוגסיטרים חייבים להיות אמינים בצורה חסרת פשרות, עם יושרה פנימית, ואופי חסר דופי. הסיבה היא כפולה. האחת, המפגש עם הכלב שלכם, על כל המשתמע מכך - שמירה על הביטחון של הכלב, לתת לו את הזמן והמקום לצרכיו השונים והערנות לגבי הבריאות של הכלב.

  השנייה היא מולכם, בעמידה בתנאים שהוסכמו לגבי זמן הטיול והמקומות בטיול, מה מותר ומה אסור במסגרת הסיבוב עם הכלב, ומעבר לכך - אתם סומכים את הדוגווקר שלכם במפתחות לביתכם, בכדי שיוכל לאסוף ולהשיב את הכלב שלכם מהבית ובחזרה, מה שמחייב יושרה חסרת פשרות.

  דוג-ווקר שכזה הוא מתנה אמיתית לחיים, שותף לאהבה לכלב שלכם, ואדם המוריד מכם דאגה ומשחרר אתכם להיות בצמיחה והתפתחות עם מספיק זמן חופשי להגשמה עצמית.

   

  דוגסיטר – דאגה אחת פחות

  מאמרים נוספים:

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב