דוג ווקר

  כלב הוא חיה חברתית, הזקוקה ליחס אוהב וכן למילוי צרכים שונים. ממש כמו ילד, גם הוא זקוק להצבת גבולות מתמדת, לזמן איכות עם בעליו, למשחקים ולטיפול בכל צרכיו. אך כמו כל ההורים בארץ, גם בעלי הכלבים עשויים להיעדר מהבית לאורך זמן רב במשך היום, ולהשאיר את כלבם לבדו. מעבר לצער הנגרם מכך לכלב, הוא חש כלוא בתוך כתלי הבית והדבר מביא לתחושות קשות מצידו. במדינת ישראל חל איסור (מוצדק) לגבי שיטוט כלבים ברחוב, ולכן גם אפשרות זו אינה באה בחשבון. ממש לשם כך הוקם ענף הולכת הכלבים – דוגי ווקר, שנועד להנעים את זמנם.

   

  למה אי אפשר לחכות עד הערב?

  כלב אינו שונה מילד בצרכיו וברצונותיו, וההשקעה בשניהם היא דומה. כשם שלא יעלה על הדעת להשאיר ילד לבד בבית למשך יום שלם - גם אם הוא אחראי, ואין חשש שיזיק לעצמו או לחפצים בעלי ערך בבית, כך אין להשאיר כלב לבדו למשך יום שלם. מעבר לכך, כל הורה רוצה שהאדם ששומר על ילדיו יצור איתם אינטראקציה בריאה, יפגין כלפיהם אהבה ויגרום להם להנאה ולכיף, זאת לצד שמירה על כללים ברורים. צרכים אלה זהים לחלוטין לצרכיו של הכלב, והם קריטיים להבטחת מצב רוחו הטוב ובריאותו הנפשית. לכן העסקת דוגי ווקר במהלך היום היא כל כך חשובה - היא למעשה דואגת לכך שהבעלים יחזרו בסוף היום לכלב שמח ומלא חיים.

   

  מהם תחומי האחריות של דוגי ווקר?

  בדרך כלל, המשימות המוטלות על דוגי ווקר הן קבועות ודי בסיסיות: הוצאת הכלב מחוץ לבית וטיול קצר, דאגה לכך שהוא יעשה את צרכיו, יאכל וישתה. אך כמובן שישנן עוד מטלות רבות וחשובות לא פחות, שאין צורך בהגדרתן המדויקת, וניתן רק להגיד שהמכנה המשותף לכולן הוא הפגנת חיבה ואכפתיות כלפיו. מידת ההקפדה של משימות אלה תלויה בדוגי ווקר עצמו, בזיקתו לכלב ובבקיאותו בעולם האילוף. ממש כמו בייביסיטר לילדים, ניתן להעביר עם הכלב שעה בשעמום ובחוסר חשק, וניתן לעשות זאת בצורה מהנה, חווייתית ומלמדת, תוך הארכת זמן השהות מחוץ לבית והעברת מסר לכלב שהוא רצוי.

   

  מה חשוב לבדוק אצל דוגי ווקר?

  התנאים הבסיסיים והקריטיים שיהיו לדוגי ווקר הם אהבה - גם אם בסיסית - לכלבים, כימיה בינו ובין הכלב, אחריות, ראש גדול, והכי חשוב - אמינות: הפקדת אחד הדברים היקרים מכל בידיו מחייבת זאת, וכמובן שגם הפקדת המפתח לבית. מעבר לכך, חשוב לבדוק שוב ושוב שהכלב מפגין כלפי הדוגי ווקר אהבה, ושבסוף היום הוא אכן שמח ורגוע.

  שירות: דוגווקר בתל אביב

   

  דוגי ווקר

  מאמרים נוספים:

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב