דוג ווקר וכלבן מקצועי, מה ההבדל?

  מוליך כלבים או כלבן מקצועי?

  חברת Dogmen הינה החברה הראשונה בישראל שמעניקה לבעלי כלבים שירותי הולכת כלבים מקצועיים.

   

  רבים שואלים אותנו מה מבדיל את כלבני DogMen ממוליכי כלבים אחרים. ההבדל המרכזי בין מוליך כלבים לבין כלבן של DogMen הוא שכל אדם שחפצה נפשו להיות מוליך כלבים לפרנסתו יכול להיות דוג ווקר, אך לא כל אדם יכול להיות כלבן של DogMen. 

   

  ודאי נתקלתם לא פעם במוליכי כלבים ההולכים או רוכבים על  אופניים ואחריהם משתרכים עשרות כלבים מכל המינים, הגילאים והגזעים. אופן הולכה זה הינו רשלני, מסוכן ואף אסור במספר מדינות, שכן גם אם מוליך הכלבים הינו כלבן מוכשר, אין לו כל אפשרות לשלוט בכמות כה גדולה של כלבים בעת צרה. לפיכך, עיקרון מוליך אצלנו הינו הגבלת כמות הכלבים לכל כלבן ל-3 בטיול ושומרים על רמת שליטה גבוהה בכלבים – ובכך אנו מבטיחים את בטיחותם ושלומם של הכלבים ושל הסובבים אותם במהלך הטיול.

   

  חברת DogMen הוקמה מתוך הבנה עמוקה של צרכי בעלי כלבים בשירותי הולכת כלבים אמינים, מקצועיים ובטוחים. על מנת להעניק ללקוחותינו את שירות הדוגווקינג הטוב ביותר בישראל, אנו מקפידים על סינון קפדני של מועמדים לחברה, הכולל מספר ראיונות אישיים ובדיקת רקע. יתרה מכך, מועמדים לעבודה בחברה מחויבים כתנאי מקדים לראיון, להציג נסיון כלבני קודם (אילוף, טיפול באמצעות בעלי-חיים, תעודת בוגר יחידת הכלבנים של צה"ל – "עוקץ" וכדומה). 

   

  אחרי אלפי הולכות שביצעו כלבני DogMen, עשרות אלפי קילומטרים שגמענו ב-dog walking וב- dog running בשנת 2012, לא נעלם מעינינו עקרון הליבה שמוליך אותנו מדי יום ביומו, שאושרם ובטיחותם של כלבי לקוחותינו הם ראשונת דאגתנו. 

   

  לקוחותינו יעידו על תודעת שירות פנאטית, הבאה לידי ביטוי בשמירה על קשר יומי עמם, בין אם באמצעות שיחת טלפון בזמן הטיול, שליחת תמונה או סרטון של הכלב שלהם בזמן הדוגווקינג עמו או בהודעות סמס המוסרות ד"ש חמה מכלבם בזמן הטיול.

   

  אנו משתדלים להבדיל את עצמנו ממוליכי כלבים עצמאיים בכך שאנו מציעים באופן עקבי ובלתי מתפשר הולכות כלבים מקצועיות ע"י כלבנים מקצועיים, עם מטרה ברורה – הענקת תשומת לב אינדיבידואלית לכלבי תל-אביב והסביבה. בנוסף, לקוחותינו מקבלים את כל היתרונות של עבודה מול חברת הולכת כלבים מסודרת. יש לנו כלבני עתודה אשר יחליפו כלבנים חולים או בחופשה, כמו-כן, כל הכלבנים שלנו הינם עובדים חוקיים של החברה.

   

  מוליך כלבים

  מאמרים נוספים:

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב