הוצאת כלבים לטיול – סוגרים עבורכם את הפינה

  בסקר שנערך לאחרונה, העידו למעלה משני שליש מבעלי הכלבים שהם שאינם מוציאים את הכלב שלהם לטיול בתדירות ובזמן הכולל שהיו רוצים. אז מה עושים? מרבית בעלי הכלבים מסתפקים במה שיש, והכלב הוא זה שבסופו של יום סובל, נאלץ להתאפק (וכולנו יודעים כמה זה לא נעים לפעמים...) וממתין שעות ארוכות לרגעי האושר המאוד קצרים להם הוא זכאי בתחילת ובסוף כל יום.  אבל יש את אלו שבאמת דואגים שהכלב שלהם יזכה בטיפול הטוב ביותר, ואלו האנשים שבוחרים בשירות הוצאת כלבים לטיול של חברת DogMen – חברה חדשנית עם עקרון אחד גדול – אהבת כלבים חסרת פשרות. 

   

  בשירות הוצאת כלבים אתם משיגים שני אלמנטים משמעותיים במיוחד – שקט נפשי לכם מחד, ושמחה גדולה לכלב שלכם מאידך. אז מה השאלה בכלל? צוות העובדים המסור של DogMen הוא כזה שלא יכול להישאר אדיש ליצורים המופלאים על ארבע. בעזרת כמויות בלתי נדלות של אהבה הנלווים להכשרה מקצועית מקיפה, הופך כל טיול ב - DogMen לחוויה ייחודית עבור הכלב שלכם, שמקבל ערכים חיוביים, פורקן יצרים ואושר רב שיסייעו לו לשמור על סדר יום שפוי ובריא, עד לשובכם הביתה. 

   

  אצלנו בדוג-מן, אתם קובעים מתי אנחנו מגיעים, ואנחנו כבר עושים את כל השאר. בעצתכם ובעזרתכם נמצא לכלב שלכם מסלול הליכה מושלם, שיעניק לו טעימה מכל דבר, ויהפוך אותו לחבר פרוותי מלא אושר ושמחה. הטיולים אצלנו הם מקיפים ומכילים את כל האנרגיה שהכלב צריך לפרוק, לעולם לא נסיים טיול ברגע בו הכלב עשה את צרכיו, אלא רק כאשר הוא ירגיש מוכן לשוב הביתה. כי הוצאת כלבים לטיול עושים באהבה (כמעט כמו חומוס)...

   

  אנו ב - DogMen מבינים את חשיבות הזמן היקר שלכם, ולא פחות – את חשיבות הטיול עבור הכלב שלכם. על כן אנו מקפידים על שירות שקוף ואמין, תוך עמידה מוחלטת בזמנים שנקבעו, טיולים ממושכים עם ערך נוסף עבור הכלב שלכם, ויחס מלא אהבה ונתינה עבור כל כלב שנמצא בחזקתנו.  אז תנו לנו להרעיף אהבה על החבר היקר לכם מכל. שירות הוצאת כלבים של DogMen – הרבה יותר מסתם טיול.

   

  הוצאת כלבים לטיול – סוגרים עבורכם את הפינה

  מאמרים נוספים:

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב