לבחור נכון מאלף כלבים בתל אביב

  הכלב ידוע אמנם כידידו הטוב של האדם, אך אין בכך לומר כי חיית המחמד מסוגלת להתאים את עצמה לבד לאורחות בעליה. מסיבה זו פונים אנשים רבים באזור המרכז לשירותיו של מאלף כלבים בתל אביב, כשמתוך ההיצע הנרחב יש לבחור את בעל המקצוע המתאים ביותר לכם ולכלבכם.

   

  מדוע צריך בכלל מאלף כלבים?

  משפחות רבות כבר חוו על בשרן את ההתלהבות הכרוכה בהגעת חיית מחמד חדשה, אשר מתחלפת עד מהרה בדאגות ובטרדות. כאשר מדובר בגור צעיר, הנטייה הטבעית היא לשרוט ולנשוך בחביבות מתלהבת את הידיים, הרגליים, הבגדים והכיסויים, והנזקים הכספיים אינם מאחרים להגיע. בנוסף, הגור בוחר את הפינות המטופחות ביותר בבית לעשיית צרכיו, אינו יודע כיצד לאותת על רצונו, ומעבר לכך בעליו אינם בטוחים לגבי ההתנהלות הנכונה מולו ואפילו אודות תזונתו הראויה. מאידך, כאשר מדובר בכלב בוגר עשויות להופיע בעיות הסתגלות והתנהגות שנחבאו מתחת לפני השטח במפגש הראשוני, ויש צורך במענה מקצועי. בכל הבעיות הללו ועוד רבות אחרות מסוגל לסייע מאלף כלבים בתל אביב, אשר יביא את חיית המחמד שלכם לרמת המשמעת הרצויה באופן חיובי ובונה.

  מאלף כלבים בתל אביב

   

  דגשים לבחירת מאלף כלבים בתל אביב

  הבחירה במאלף כלבים אינה עניין של מה בכך, לא רק מבחינת התוצאות אלא מפני שהינכם מתחייבים להשקעת זמן וכסף. לכן, מומלץ להקדיש מחשבה לבחירת איש מקצוע מתאים, תוך התייחסות לדגשים הבאים:

  • המלצות – זהו מרכיב מהותי ביותר, אשר מעיד על רמת המקצועיות וההצלחה של המאלף, וכן על התנהלותו עם אנשים וכלבים כאחד. לכן, אם מכרים או בני משפחה נעזרו בעבר בשירותי מאלף בתל אביב וממליצים עליו בחום, הרי שעליתם על הדרך הנכונה.
  • הדגמות – מרבית המאלפים הם בעצמם בעלים של כלבים, ואם תבקשו בוודאי ישמחו להדגים מכישוריהם. היעזרו בהדגמה על מנת להתרשם מהתוצאות.
  • גמישות – מאלפים שונים עובדים בשיטות שונות, שאינן מתאימות בהכרח לכל כלב או בעלים. לכן, כדאי לתת עדיפות למאלף שמסוגל להתאים את עצמו אליכם, ולא להיפך.
  • פגישה ראשונה – היעזרו בפגישה הראשונה על מנת לבדוק אם הינכם חשים בנוח עם המאלף, האם תוכלו לעבוד עימו בבטחה ובהנאה, והאם הוא מביע עניין אמיתי בכלבכם. זכרו כי תהליך האילוף תלוי לא מעט בכימיה עם המאלף, ושהרגשה טובה בוודאי תייעל את התהליך והתוצאות.
  • קירבה גיאוגראפית – עדיף לבחור כמובן במאלף הפועל באזור גוש דן, ולא להרבות בנדודים עם הכלב על פני הכבישים. מאידך, מומלץ שלא להתפשר על מאלף בלתי מתאים רק בשל שיקולי מיקום.

  אילוף הכלב שלכם הוא צעד חיוני וחיובי, בחירה נבונה בדבר שיעלה את איכות החיים שלכם ושל הכלב, וייצר מרחב תקשורת מאפשרת, ולא לחינם יש עשרות מאלפי כלבים בתל אביב. כלבים הם יצורים מדהימים, מעין כלי להחזקת אהבה ללא תנאי, ואנו מתאהבים בהם בקלות רבה, ובצדק. ובכל זאת, עם כל האהבה והחיבור הטבעי שלנו, השפה שלנו ושל הכלבים לא זהה, והתקשורת היא הבסיס לכל מערכת יחסים, גם עם כלב.

  לבחור מאלף כלבים בתל אביב זה לעשות צעד מאתגר, שכן המבחר הרב יוצר בלבול, בייחוד לאנשים אשר לא מתעסקים בתחום, ואינם מכירים את הניואנסים הקטנים שלו, מה שהופך את הבחירה לדבר לא פשוט.

  חיפוש מאלף כלבים בת"א

  יש לא מעט מאלפי כלבים בתל אביב, והחיפוש מתחיל כמעט אינטואיטיבית ברשת האינטרנט. לא לכל מאלף כלבים בתל אביב יש אתר, אבל לרבים יש מודעות ופרסומים ברשת, ותוכלו לשוחח עם מאלפים שונים בכדי לקבל תמונה של השוק.

  מאלפי כלבים בתל אביב מתמחרים את השירות שלהם מעט יותר יקר מהפריפריה, והסיבה היא כמובן עלות המחייה בתל-אביב, שגם הם חיים בה. אם יש לכם רצון לחסוך בכסף, תוכלו למסור את כלבכם למאלף מחוץ לעיר, אך לרוב ההבדל במחיר מתקזז בהשקעת זמני הנסיעות ומחירי הדלק, כך שעדיף למצוא מאלף כלבים בתל אביב, ולחסוך את כאב הראש הנוסף.

  החיפוש ברשת יוביל אתכם למצוא שמות רבים של מאלפי כלבים בתל אביב, והשלב הבא בדרך הוא הבחירה במאלף המתאים ביותר בשבילכם.

  שני עקרונות לבחירת מאלף

  בחירת מאלף כלבים בתל אביב או בכל מקום אחר היא מורכב, וקצרה היריעה מלספר, אך אם מתמקדים בעיקר, ישנם שני עקרונות עיקריים בבחירה, ושניהם קשורים במפגש:

  1. המפגש של הכלב עם המאלף - מאלף טוב יודע לדבר עם הכלב שלכם, ליצור איתו קשר ולפתוח ערוץ תקשורת בצורה מהירה. לאחר מפגש של כמה דקות מאלף מקצועי ובעל ניסיון יוכל להתחבר לכלב, ולייעץ לכם באופן אישי לגבי הכלב שלכם, כאילו הם כבר מכירים מזה זמן מה.
  2. המפגש שלכם עם המאלף - כדי להפקיד את הכלב שלכם בידיים של איש זר אתם צריכים לחוש ביטחון, ומאלף כלבים מקצועי ידע לתת לכם את הביטחון הזה, מתוך מקום המבוסס על ידע וניסיון, יכולת והקשבה אמיתית לצרכים שלכם.

  התייעצו עם המאלף, שוחחו איתו, ונסו לפנות זמן לשיחה ארוכה. הכינו שאלות מראש, והיו קשובים לעצות והרעיונות שהוא מעלה, וראו כי יש לו את הסבלנות ואת תשומת הלב לתת לכם מענה מלא וכנה לשאלות ולצרכים שלכם.

   

  מאלף כלבים בתל אביב

  מאמרים נוספים:

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב