מארחי כלבים

  כל חובב כלבים יודע שבניגוד לעציץ או אפילו לבעלי חיים אחרים כמו חתולים למשל, הכלבים זקוקים להרבה יותר ממזון, מים ומרחב מחייה כדי לשגשג ולפרוח. הכלבים זקוקים לחום ואהבה, דאגה אישית צמודה וכמובן שגם לצאת לטיול מספר פעמים ביום. עם זאת, אורח החיים המודרני, שעות העבודה הארוכות והרצון המובן לצאת לחופשה אחת לכמה חודשים, מקשה מאוד על בעלי הכלבים להעניק ליצורים המדהימים האלה את כל מה שהם ראויים לו במהלך השנה כולה.

  הצורך לטפל בכלבים באופן לו הם ראויים הוביל את עדי ברנע, בוגר יחידת הכלבנים הצה"לית "עוקץ", להקים את חברת DogMen שמורכבת מאנשי מקצוע דוגמת כלבנים מקצועיים, מטפלות ומטפלים התנהגותיים ומאלפים מוסמכים. החברה מעניקה מגוון רחב של שירותים לבעלי הכלבים ולידידיהם הטובים ביותר שכוללים בין היתר שירותי הולכה שונים לרבות הולכת כלבים למכוני טיפוח, לווטרינרים, מעקב אחר טיפולים וחיסונים, תכנון וביצוע של תכניות כושר בהתאמה אישית לכלבים, אבחון, אילוף וטיפול התנהגותי לכלבים וכמובן שגם שירותי אירוח לכלבים (doggiesitter).

   

  מדוע הכלבים זקוקים למארחים?

  בעלי כלבים רבים נוטים לחשוב בטעות כי הסיבה לשמחה ולהתרגשות שאוחזות בכלבם בכל פעם שהם חוזרים הביתה מיום עבודה ארוך קשורות לעובדה שהכלב מבין כי בקרוב יוכל לצאת לטיול ולעשות את צרכיו אחרי יום ארוך של התאפקות. עם זאת, מדובר על הרבה יותר מכך. למעשה די בלצפות בסרטונים בהם כלבים פוגשים את בעליהם לאחר ששבו ממשימה צבאית של מספר חודשים כדי להבין שלא הטיול הוא המקור לאושר כי אם החברה האנושית. אם גם דלת הכניסה לדירה שלכם מעוטרת בשריטות עמוקות, ניתן להבין כי כלבכם פשוט מתנהג באופן הטבעי ביותר לכלבים – הוא לא רוצה להיות לבד. הכלבים הם יצורים חברותיים שזקוקים לחברה אנושית לא פחות מאשר שאנו זקוקים להם. אי לכך, במידה ואתם מעוניינים להעניק להם את כל מה שהם זקוקים לו גם כשאתם יוצאים לחופשה של מספר ימים, זה הזמן להתעניין בשירות מקצועי של מארחי כלבים מבית חברת DogMen.

   

  לסיכום

  השירות של חברת DogMen כולל טיפול מסור, מקצועי ואוהב בכל כלב וכלב תוך מודעות לצרכים המיוחדים של ההולכים על ארבע. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע של החברה לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישת היכרות.

   

  מארחי כלבים

  מאמרים נוספים:

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב