מי מחפש שמרטף לחתול או לכלב?

  מה לעשות? חתולים לא אוהבים נסיעות. חיות המחמד האהובות, שכבר מזמן הפכו לחלק מהמשפחה, נוטות להתפתל ולהיאבק עם העלייה לרכב, שונאות לשנות מיקום והרגלים, ובוודאי שלא ניתן לדחוס אותן לתיק ולעלות על מטוס. לכן, בכל פעם שיוצאים מהבית למספר ימים עולה השאלה: "מה יהיה עם פיצי ?". בדיוק עבור מטרה זו קיים שמרטף לחתול, המגיע באופן קבוע לביתכם ודואג באופן מקצועי ואוהב לכל צרכיו של יקירכם.

   

  שמרטף לחתול

   

  לא להשאיר חתול לבד

  חתולים אמנם קשורים אל הבית ואל בעליהם, אך בהיעדר מזון וחיבה עשויים האינסטינקטים הטבעיים להתעורר. ראשית, בדירות סגורות יתחיל החתול לפשפש אחר מזון וטרף בכל פינה, מה שיתבטא בספות וכיסויים קרועים, וגם בשריטות על הכיסאות והקירות שמבטאים יותר מכל את תסכולה של החיה. בנוסף, החתול עלול למרוד ולהתחיל לעשות את צרכיו במקומות בלתי ראויים. מאידך, בבתים עם חצר פתוחה עשוי החתול לנבור בפחי הזבל, לנסות לצוד עכברים, ציפורים וחרקים, ולבסוף להתייאש ולהיעלם מבלי לשוב. ניתן אמנם להשאיר לחתולים צלחת מזון גדושה או שק אוכל פתוח, אך הם אינם נוטים לדחות סיפוקים וממילא אינם יודעים מתי תשובו. כך עשוי החתול לסיים את המזון עד מהרה, להשמין ולרעוב לסירוגין, ומלבד זאת הוא זקוק לחיבה וליטוף שאי אפשר לקבל גם ממזון איכותי במיוחד.

   

  מי דואג לפיצי

  שמרטף לחתול הוא לפני הכל אדם האוהב חתולים ומכיר היטב את צרכיהם, כך שביכולתו לדאוג לכל מחסור או בעיה שמתעוררת בעת שהותכם מחוץ לבית. את השמרטף ניתן להזמין לשעות קבועות מראש, בהן הוא שוהה עם החיה, מלטף ומזין אותה, מתחבר ומתחבב עליה, נותן דעתו על כל קושי בריאותי או אחר, וגם מצוי עימכם בקשר לעדכונים שוטפים אם תבחרו בכך. יש לציין כי לעיתים בוחרים אנשים להפקיד את הטיפול בחתול בידי השכנים או ילדיהם, אך אלו עלולים לשכוח את תפקידם ואפילו להפחיד את החיה, מה שעלול להסתיים בעוגמת נפש לכל המעורבים. כמו כן, חשוב לדעת כי הבאתו של פיצי לפנסיון אינה מבטיחה לו מלון 5 כוכבים, וזו בלשון המעטה. מאידך, שמרטף לחתול הינו אדם מקצועי ובעל ניסיון רב המתייחס אל תפקידו ברצינות גדולה, ומכוון להענקת תנאים אופטימאליים לכל חתול המצוי תחת אחריותו. למעשה, עם שמרטף חתולים לא רק אתם תיהנו מחופשה רגועה ושלווה, אלא גם פיצי.

   

  אם כבר מצאתם שמרטף מתאים לחתול שלכם. אז אל תשאירו את הכלב שלכם לבד. בחרו לו עכשיו שמרטף לכלבים

  מאמרים נוספים:

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב