מלון לכלבים DogMen

  גם אתם לא יכולים לדמיין את המשפחה שלכם ללא הכלב? ובכל זאת, יש מקרים בהם אין ברירה אלא למצוא לכלב פתרון לשהייה למספר ימים בלעדיכם. התרחיש המקובל ביותר הוא נסיעה לחופשה, צעד שקשה לעשות עם הכלב: אחוז ניכר ממקומות הלינה לא מאפשר להכניס אליהם חיות מחמד, כשגם הנסיעה עצמה אינה פשוטה עבור הכלב, הן מבחינה פיזית והן בכל הנוגע להרחקתו מהסביבה שהוא מכיר.

  גם הפתרונות האלטרנטיביים לא בהכרח ישימים. פעמים רבות אין בנמצא חבר או בן משפחה שישמור על הכלב במועד זה, כשגם העברתו לפנסיון, עם עשרות כלבים אחרים, עלולה להשאיר אצלו חותם טראומתי. בין כל אלה, דומה כי מלון לכלבים הוא הפיתרון האידיאלי. וזה בדיוק מה שמציעה דוג-מן.

  גם לכלבים מגיע ליהנות במלון לכלבים על רמה

  דוג-מן מציעה מלון לכלבים בתל אביב שבא למלא מספר מטרות עיקריות. מצד אחד, השאיפה הברורה היא לדמות את הסביבה הטבעית של הכלב, ולאפשר לו לקבל את ההשגחה האישית והצמודה, כפי שבוודאי מאפיין את שגרת החיים שלו. ניתן ואף מומלץ להביא לפנסיון את האוכל לו רגיל הכלב (מה שיוציא מכלל אפשרות שלשולים עקב החלפת האוכל), או אפילו מיטה, שמיכה או צעצועים מהבית, אשר הריח שלהם יקל על המעבר הזמני עבורו.

  המלונות הביתיים של דוג-מן כוללים בתוכם, לרוב, את הכלבים של בעליהם, מה שמקל על ההסתגלות של הכלב, ומי יודע – מה שעשוי לאפשר לו לרכוש חברים חדשים, עימם יוכל לשחק, ואיתם יצא לטיולים. הדגש בדוג-מן הוא על לקיחת כלב אחד בכל פעם, מה שיאפשר להעניק לו את היחס האישי לו בדוואי מצפה. חשוב להדגיש שהמעוניינים בכך יכולים לבחור בבית מלון ללא כלבים נוספים כלל.

  דוג-מן מתחייבת על שלושה טיולים לפחות ביום, כל אחד מהם בין חצי שעה ומעלה. החברה מבוטחת על ידי חברת "כלל", ומציעה ללקוחותיה להצטרף לקבוצת WhatsApp, באמצעותה יוכלו לצפות בתמונות של כלבם ולקבל עדכונים עליו בכל רגע נתון.

  התקשרו עכשיו לייעוץ חינם על מלון לכלבים בתל אביב / פנסיון לכלבים

   

  מלון לכלבים

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב