פנסיון לכלב הכי לוהט במדינה

  במידה ואתם אוהבי כלבים כמונו, אנחנו מאמינים כי אין לכם שום כוונה להיפרד מהכלב שלכם לתקופות ממושכות, והאמת היא שאנחנו לא באמת יכולים להאשים אתכם. עם זאת, החיים מזמנים לנו לא אחת סיטואציות שונות ומשונות שבהן נבצר מאתנו לשתף את ידידו הטוב של האדם. הכוונה היא ,למשל, טיסה לחו"ל או יציאה לחופשה הכרוכה בשהייה באזורים מסוימים, שהכניסה אליהם עם כלבים אסורה.

  במידה ובורכתם בחבר קרוב ומסור שיכול לשמור על הכלב בדירתכם, הרי שהרווחתם בגדול והדבר נכון גם אם יש לכם חברים או קרובי משפחה המחזיקים בחצר גדולה, שמסכימים לארח את הכלב במהלך ההיעדרות שלכם מהבית. עם זאת, לא אחת נוצרים מצבים שבהם אף לא אחד מהמכרים נמצא בסביבה או מסוגל להושיט יד לעזרה ובדיוק כאן נכנס לתמונה פנסיון לכלבים.

  מה זה פנסיון לכלבים על קצה המזלג?

  פנסיון לכלבים הוא הפתרון המוצלח והחכם ביותר לבעלי כלבים שנאלצים להיפרד מחבריהם ההולכים על ארבע ליותר מיום או יומיים. במהלך השהייה בפנסיון הכלבים נמצאים במסגרת חמה ודואגת ומנהלים שגרה הזהה לשגרה אליה הורגלו בביתם. כמו כן במהלך כל תקופת השהות בפנסיון הכלבים נמצאים תחת השגחה מתמדת של אנשי מקצוע המתמחים בטיפול בכלבים.

   נכון לכתיבת שורות אלה פועלים בארץ לא מעט פנסיונים המיועדים עבור כלבים המתנהלים בצורות שונות ומתאפיינים בתנאים שונים. במאמר שלפניכם נפרט אודות הפנסיונים של חברת דוג-מן, שללא ספק מהווים את חוד החנית של תחום הפנסיונים לכלבים בישראל.

  מה הם יתרונות הפנסיון של חברת דוג-מן?

  חברת דוג-מן מפעילה פנסיון מתקדם לכלבים הנחשב לייחודי ואטרקטיבי ביותר, בין היתר מהטעמים הבאים:

  • בניגוד לפנסיונים אחרים לכלבים, חברת דוג-מן לא מקבלת לפנסיון יותר מכלב אחד בכל פעם. באופן זה מונעים אנשי המקצוע של החברה את הצפיפות האופיינית לפנסיונים האחרים הפועלים כיום בישראל.
  • בפנסיון חיים הכלבים של בעל הפנסיון, כך שבמהלך השהות של כלבכם בפנסיון, הוא יוכל לרכוש חברים חדשים. עם זאת, לפי בקשתכם, ניתן לשבץ את הכלב לפנסיון שבו לבעל פנסיון אין כלבים משלו.
  • כל אנשי המקצוע המנהלים את הפנסיונים של חברת דוג-מן עברו הכשרה מתאימה ונמצאו מוסמכים לטפל בכלבים.
  • כל כלב זוכה לשלושה טיולים מדי יום לכל הפחות.
  • מנהלי הפנסיונים של דוג-מן מעניקים ללקוחות החברה זמינות מלאה הן בשיחת טלפון, הן בווטסאפ והן בסקייפ.
  • פנסיון לכלב של חברת דוג-מן מציע שירות ייחודי של שליחת תמונות ועדכונים בווטסאפ בתדירות משתנה בהתאם להעדפת הלקוח.

  מה מומלץ להביא עם הכלב בקבלה לפנסיון?

  על מנת לסייע לכלב להתמודד עם המעבר לפנסיון, מומלץ להביא עמו פריטים שונים אליהם הוא רגיל כמו למשל שמיכה, צעצוע או מיטה. העצמים שמכילים את הריחות המוכרים לכלב יקלו עליו את המעבר לסביבה החדשה והלא מוכרת. בנוסף לכך, מומלץ מאוד להביא עם הכלב את האוכל אותו הוא רגיל לאכול בשגרה שכן לעתים ההסתגלות למזון חדש ולא מוכר עלולה לגרום לבעיות עיכול. מעבר לכל זה יש להביא עם הכלב את כל התרופות שהוא צריך לקבל (במידה וישנן כאלה) וכמובן שגם לא לשכוח לספק הנחיות מיוחדות אם ישנן.

   

  פנסיון לכלבים

  לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

  שם מלא* 
  אימייל* 
  טלפון* 
     אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
      

  דוגווקר תל אביב