שאלות נפוצות

אני בחו"ל ומלבד ההולכה אני גם צריך שמישהו ישקה את העציצים בבית, האם זה משהו שאתם עושים?

בהחלט! נשקה את העציצים, נאכיל את הדגים ונכניס את הדואר לבקשתכם (בתוספת של 15 ₪).

האם הכלבן יכול להאכיל את הכלב שלי לאחר הטיול?

בטח! אתם מוזמנים לפנות אלינו עם בקשות מיוחדות כמו להאכיל ולהשקות את הכלב, לתת לו תרופה, לתחם אותו או להשאיר לו אור, מזגן או משחק.

האם תמיד אקבל את אותו כלבן עבור הכלב שלי?

כן! השאיפה שלנו היא שתמיד כלבכם יהיה עם אותו הכלבן, אך לפעמים זה לא מתאפשר במצבים ספציפיים ביותר כגון מחלת הכלבן או יציאתו למילואים/חופשה. כמו כן, בסופ"שים ובמועדי ישראל, אנו מקצים כלבן תורן ולכן זהות הכלבן משתנה במועדים אלה. כמו כן, לא נוכל להתחייב על זהות הכלבן כאשר תתקבל בקשה להוספת הולכה או שינויה בהתראה הקצרה מ-12 שעות.

איך מתבצע תהליך קבלת עובד חדש?

לאחר קריאת קו"ח, אנחנו מזמינים את המועמד לראיון, לאחר קבלתו, הכלבן מצטרף לאחד הכלבנים שלנו לחפיפה אשר באה לבדוק את הקשר שלו עם כלבים ואת יכולתיו הכלבניות. במידה והכלבן נמצא מתאים, הוא יעבור תהליך של בדיקת רקע או בדיקת גרפולוג ולאחר מכן הכשרה אצלנו על ידי אחד ממאלפי דוג-מן.

האם כל הכלבנים שלכם מנוסים?

בוודאי! אנחנו מקבלים אך ורק אנשים שבאים מרקע כלבני, כגון: מאלפים, יוצאי יחידת עוקץ, מטפלים בעזרת כלבים וכו'. הכלבנים שלנו בעלי ידע כלבני רב ואהבתם לכלבים היא הסיבה העיקרית מדוע בחרו לעבוד בדוג-מן.

האם יש לכם מכתבי המלצה מלקוחות קיימים?

בטח! ניתן לראות באתר שלנו מכתבי תודה והמלצה מלקוחותינו וגם סרטוני וידאו שצילמו. לחץ כאן להמלצות

איך אני יודע שהכלבן ממלא אחר ההוראות עם הכלב שלי?

אנחנו מספקים לכלבנים את כל הכלים ההכרחיים על מנת לבצע את ההולכה ההתנהגותית ברמה הכי גבוהה עם כלבך. אנחנו גם עורכים לכלבנים שלנו ביקורות מקצועיות על מנת לבדוק שהם אכן מבצעים את ההולכה ההתנהגותית באופן מושלם ושזמן טיול הכלב הוא בהתאם למה שסוכם.

מהי הולכה התנהגותית?

הולכה התנהגותית הינה בעצם התניית התנהגויות רצויות בזמן הטיול. עניינים בסיסיים כגון: לא למשוך, לא לאכול מהרצפה, לשבת לפני מעבר חצייה וגם הכחדת התנהגויות לא רצויות כמו: ריאקטיביות לכלבים אחרים, חרדות וגם אגרסיות. ההולכה התנהגותית אינה אילוף אך מתווה התנהגות רצויה, ואם כלבכם עובר אילוף, ההולכה ההתנהגותית עשויה להיות בעבורו השלמה מצוינת לאילוף, או אם תרצו - "שיעור פרטי" המחזק את ההתנהגות שאתם בונים יחד עם המאלף שלכם.

איך אני יודע שהכלב שלי יצא לטיול?

אנחנו מאוד אוהבים לעדכן אתכם, הבעלים בכל מה שעובר על כלבכם כל זמן שהוא בחברתנו, לכן אנו פותחים לכם ולכלבכם קבוצת WhatsApp באמצעותה אתם מתעדכנים מולנו ב-live עם תמונות, סרטונים ועדכונים בזמן אמת.

מדוע הולכה אישית ולא קבוצתית?

אנחנו בדוג-מן מאמינים שלכלבכם מגיע יחס מושלם ובאמצעות ההולכה האישית שאנו מעניקים לו, אנו נותנים לו את מלוא תשומת הלב המגיעה לו ובכך גם יכולים לנתב אותו להתנהג באופן רצוי. בהולכה קבוצתית לעומת זאת, אין אפשרות לפקח באופן מוחלט על ההתנהגות של כל כלב וכלב, לא חשוב עד כמה מוליך הכלבים מקצועי, והיכולת לצפות אירועים ולהגיב להם בזמן וכראוי, מצטמצמת משמעותית.

האם כלבי מבוטח בזמן ההולכה?

כמובן! כלבכם מכוסה בפוליסת ביטוח של חברת "כלל ביטוח" אשר מעניקה לכלבכם כיסוי ייחודי ומקיף (כולל אירועי צד שלישי) של עד 2 מיליון ש"ח, כך שאם חלילה וחס מתרחש מקרה המוגדר כמקרה ביטוחי, הוצאות הטיפול של הנפגע ישופו ע"י חברת הביטוח, בכפוף לתנאי הפוליסה.

מה קורה אם הכלבן הקבוע שלי חולה/פצוע או יוצא לחופשה?

אנחנו תמיד נדאג שיהיה כלבן חלופי שיוליך את כלבך. לפני ההולכה עם כלבכם, הכלבן החלופי יקבל רקע והדרכה על ידי הכלבן הקבוע של כלבכם על מנת שיוכל להגיע מוכן ב-100% לכלבכם. כל הכלבנים שלנו הינם עובדים של דוג-מן, אשר בתהליך הקבלה שלהם הם עוברים בדיקות רקע מעמיקות וחפיפה מקצועית עוד לפני תחילת עבודתם.

מהי הפילוסופיה הכלבנית של DogMen?

כלבים הם בעלי חיים עם צרכים ייחודיים, אשר הגשמתם היא מתכון הכרחי לאושרם, לבריאותם ולחייהם המאוזנים. DogMen שואפים לסייע בטיפול בפורקן צרכים אלה על ידי הולכת כלבכם באותו אופן בו היה משוטט לו היה חי בטבע – בנדידה למרחקים ארוכים, אחרי מנהיג הלהקה שלו (אחד ה-DogMen שלנו).
על-ידי שימוש בגישה כלבית-טבעית זו, נוכל לסייע לך לשמור על אושר ובריאות כלבך ברמה הגבוהה ביותר.

האם אתם לוקחים את הכלב לגינות כלבים?

לא! גינות כלבים הן פתרון נפלא לאנשים עצלנים, ופתרון גרוע ממש לכלבי בית. בעל הכלב מצדו מגיע לגינה ומתיישב על ספסל קרוב, בעוד שהכלב "בוחר" מה לעשות... לרוב, הכלב יבחר לרבוץ ליד בעליו ולא יפרוק אנרגיות ויצרים שנצברו במשך היום. אנו ב-DogMen לא מחפשים לעשות חיים קלים לכלבכם. לעולם לא ניקח אותו לגינת כלבים. כל זמן שכלבכם נמצא עם אחד ה-DogMen שלנו, הוא הולך, והולך... והולך.

לכלב שלי יש בעיות התנהגותיות (אגרסיה, חרדה וכו') – האם עדיין תוכלו להוליך אותו?

כן, אנו מתמחים בטיפול בכלבים עם בעיות התנהגות. רובן המכריע של בעיות ההתנהגות של כלבים קשור לחוסר פעילות גופנית יומיומית ותקשורת לא יעילה בין הכלב לזולתו (בני אדם/בע"ח אחרים). הולכת הכלב באופן קבוע משחררת את הכלב מחרדות נטישה ומאגרסיביות והופכת אותו לכלב רגוע וידידותי לסביבה.

מדוע שאסמוך על DogMen שיטפלו בכלבי?

DogMen היא החברה הראשונה והיחידה בישראל שמעניקה שירותים כלבניים הניתנים ע"י כלבנים שעברו הכשרה מקצועית.
עם DogMen, כלבכם מבוטח באמצעות ביטוח Best Friend הנותן כיסוי ייחודי ומקיף (כולל אירועי צד שלישי).
לקוחות DogMen מקבלים משובים, תמונות וסרטונים והכל ב-Live, המדווחים להם על התנהגות כלבם במהלך הטיול.
כלבני DogMen מוליכים את כלבכם מרגע היציאה מהבית ועד החזרה. לא עוצרים בגינות כלבים, לא מתיישבים על ספסל וסופרים את הדקות... הולכים... והולכים... והולכים. רק עם DogMen יוכל כלבכם לפרוק את האנרגיות שלו.
כל כלבני DogMen עוברים בדיקת רקע אישית ומקצועית לפני שהם מתקבלים לעבודה.

כמה כלבים אתם מוליכים בזמן נתון?

חברת DogMen הציבה לה כמטרה את רווחתו ואושרו של כלבכם. נסיונם רב השנים של כלבני החברה מאפשר להם להוליך בשליטה מלאה ובטוחה מספר רב של כלבים. עם זאת, לשם שמירה על רווחתם ובטחונם של הכלבים, הוחלט שמספרם המקסימלי בטיול אחד יוגבל ל-2.

האם הכלב שלי יטופל על ידי אותו כלבן מדי טיול?

כן. כלבכם ייצא לטיול עם אותו כלבן מדי יום. עם זאת, חילוף בין כלבנים עלול להיווצר במקרים מיוחדים של מחלה או חופשה של הכלבן. כמובן שכל חילוף כשזה יהיה בכפוף לידיעתכם ואישורכם.

האם האכלת הכלב היא חלק מהשירות?

האכלה היא חלק בלתי נפרד מהשירות. כמו כן, לאחר כל הולכה, נדאג למלא את קערת המים של כלבכם במים טריים.

לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

שם מלא* 
אימייל* 
טלפון* 
   אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
    

דוגווקר תל אביב