בייביסיטר לכלבים – נוסעים בראש שקט

הכל על שירות בייביסיטר לכלבים

את המבט העצוב, הכמעט מיוסר, של הכלב שלכם, שאתם רואים כל יום בו אתם יוצאים מהבית לעבודה והוא נשאר לבדו מאחור, כולכם מכירים. את המבט הזה אפשר למנוע.  בייביסיטר לכלבים של חברת DogMen הוא התשובה לבדידותו ועצבותו של הכלב.

 

עבור כלבים רבים, רגעי החיים מתחלקים לשניים – אלו שבהם הם לבד, ואלו שבהם הם בחברת אנשים וכלבים אחרים. מיותר לציין באילו מהרגעים הם יצורים מאושרים ופעילים יותר, ובאלו מתוסכלים וממורמרים. שירות בייביסיטר לכלב של DogMen, מאפשר לכם ליישם מטרה אחת ברורה – והיא לסייע לכלבכם להיות כמה שיותר מאושר ובחברת אנשים אוהבים. גם כשאתם נוסעים לחופשה, גם כשאתם כמה ימים ברציפות לא בבית וגם כשאתם עובדים מבוקר עד ערב.

 

חברה אנושית לכלבכם כאשר אינכם בסביבה היא הרבה יותר מצורך קיומי  לכלבכם. אחד הצרכים המרכזיים, מלבד הצורך בלטייל, לשתות ולאכול הינו הצורך בתהליך חיברות, עם אנשים ועם בעלי-חיים אחרים. אי מימוש התשוקה לחברה ולהרבה אהבה, הקיימת אצל הכלב שלכם, עלולה להביא לסבל רב ולבעיות התנהגותיות, ובראשן חרדת הנטישה. 

 

לצוות העובדים המסורים של DogMen מכנה משותף אחד – אהבה כנה, אמיתית וחסרת גבולות לאותם חברים יקרים על ארבע. אהבה המתבטאת בכל רגע ודקה בזמן השהייה עם הכלב שלכם, והיא המקור לשירות בייביסיטר לכלבים מעולם אחר ובסטנדרטים בלתי מתפשרים. כאשר הכלב שלכם נמצא בידיים שלנו, הוא יזכה ליחס חם ולרגעים גדולים של אושר. נשחק איתו, נשעשע אותו, נחנך אותו, נטייל איתו ונעניק לו את האהבה הכי גדולה שכלב יכול וצריך לקבל.

 

אז לחופשה הבאה נוסעים בראש שקט. לתקופה המטורפת הקרובה בעבודה נכנסים בידיעה שהכלב שלכם בידיים טובות. מחפשים בייביסיטר לכלב? יש רק מקום אחד. DogMen. בית חם לחבר הכי נאמן בעולם. 

 
  • DogMen - Runהרצה לפי סרגל מאמצים ואימונים
  • DogMen - Vetהולכה לטיפול וטרינרי
  • DogMen - Hotelפנסיון ביתי, פנסיון לכלבים, מלון לכלבים

לייעוץ חינם וללא התחייבות מלאו את פרטיכם:

שם מלא* 
אימייל* 
טלפון* 
   אני מעוניין לקבל טיפים ומבצעים למייל  
    

דוגווקר תל אביב